kalendář jmen

Jak mít zářivě bílé zuby v pohodlí domova?


Nejčastěji je vhodné zvolit bělící zubní pasty. Tyto bělící pasty vám rozhodně pomohou k bělejším zubům, ale je potřeba dodržovat pravidelnou a hlavně správnou ústní hygienu.

Z mé zkušenosti bělící zubní pasty fungují, ale zuby se musejí čistit pravidelně, několikrát denně, po každém jídle. Po pěti dnech jsem zjišťovala, že zuby jsou o poznání bělejší, nicméně efekt není tak velký. Pokud chcete větší efekt bělení a požadujete bělení o několik odstínů, moc

Bělící pudry

O poznání lepší účinek mají bělící pudry, které se používají podobně jako zubní pasta. Při čištění použijete právě bělící pudry místo zubní pasty. Sama jsem bělící pudry používala, ovšem pouze jednou denně, mezitím jsem si zuby čistila běžnými zubními pastami. Efekt bělení se dostavil, poměrně rychle, ovšem je nutné, abyste bělící pudry používali pravidelně.

Bělící prostředky

Existují také speciální sady na bělení zubů. Je to vždy na sadě, co vše obsahuje a jak přesně se u tohoto prostředku postupuje. Někde jsou k dispozici bělící gely, které na zuby nanášíte, někde jsou k dispozici bělící proužky na zuby a podobně. U těchto prostředků je však nutné vždy se řídit pokyny a nenechávat gel či proužky na zubech déle. Může se stát, že vám při nesprávném poškození bude poškozena zubní sklovina, mohou vám opuchnout dásně a podobně.

Sdílej na Facebooku!